Skip to main content

TECEfloor Klett

Urychluje instalaci a zjednodušuje práci. Co? Podlahové topení na suchý zip!

TECEsquare II CORTEN

Celokovové ovládací tlačítko s korodovaným povrchem CORTEN určuje nový směr v designu koupelen. Perfektně souzní s industriální architekturou.

TECEsolid

Síla a odolnost definují naše ovládací tlačítka TECEsolid. Nyní jsou k dispozici v moderním designu také s texturovaným povrchem.

TECEdrainprofile

je vám k dispozici v bohaté nabídce barev i délek. Nově i v délce 1600mm a v praktické sadě s roštem v klasické nerez nebo černé kartáčované oceli.

TECEfloor_Klett_podlahové_vytápění_na_suchý_zip
TECEsquare_korodovaný povrch_CORTEN
TECEsolid s čárovou strukturou
TECEdrainprofile

TECE Aktuality

„Novinky o produktech, hodnocení materiálů, designové trendy od TECE a mnohem víc – náš magazín je plný nápadů a praktických informací. Získejte cenné poznatky o designu a vývoji produktů. Načerpejte inspiraci pro své projekty.“

  • tece_support

    Služba TECE

    Vše pěkně přehledně - brožury, montážní návody, software, vyhledávání prodejců a časem i mnoho dalšího!

Společnost

TECE Gebäude

Společnost

Blízkost je otázka porozumění.
Společnost TECE se rozrostla díky své blízkosti a komunikaci se svými zákazníky. Tímto přístupem se naše kultura zakořenila a formovala filozofii společnosti.

Kompetence

Die PVD-Variante Red Gold ist in glänzender und gebürsteter Optik erhältlich.

Kompetence

Svět řešení
TECE je inovátor v oblasti sanitárních instalací a topení. Vyvíjíme a vyrábíme produkty, které lze využít k budování celého světa. S dobře promyšleným řešením, spolehlivou technologií, dlouhodobou funkčností a nadčasovým designem.

Dobré reference

The Pearl

Reference

TECE řešení jsou využíváná po celém světě ve stavebnictví  soukromého a veřejného sektoru. Každá nemovistost potřebuje sociální zázemí.